نرم افزار جامع منطق‎‎ ERP‎


  رشد غير قابل پيش بيني فناوری اطلاعات و ارتباطات در دهه های گذشته که با تکيه بر توسعه صنايع مختلفی ازجمله الکترونيک، کامپيوتر، مخابرات و ... صورت گرفته بر جنبه های مختلف عملکرد سازمان ها تاثيرات شگرفی داشته است.

  همزمان با اين تغييرات، محيط فعاليت سازمان های مختلف پيچيده تر شده و به همين جهت نياز به سيستم های مختلفی که بتواند ارتباط بهتری بين اجزای مختلف سازمانی برقرار کرده و جريان اطلاعات را در بين آن ها تسهيل کند، افزايش چشمگيری يافته است.

  اين سيستم ها كه در مجموع به سيستم های سازمانی "Enterprise Systems "ES معروف هستند، زمينه ای را فراهم آورده اند که مديران بتوانند در تصميم گيری های مختلف خود از اطلاعات مناسب در هر جا و در زمان مناسب استفاده نمايند.

  برنامه‌ریزی منابع سازمانی Enterprise Resource Planning که به اختصار ERP نامیده می شود، طیف وسیعی از فعالیت‌های مختلفی را شامل می شود که هدف آن، گردآوری تمام داده‌ها و فرایندهای یک سازمان در یک سیستم واحد و در نهایت بهبود عملکرد سازمان می باشد.

  در واقع ERP، سامانه‌ یکپارچه ای است که دارای اهداف، اجزا و محدوده مشخص و معینی می باشد. در ERP قرار است تمام داده ها و فرآیندهای سازمان در یک سیستم واحد جمع شود، برای نیل به این هدف، ERP از اجزای سخت افزاری و نرم افزاری متعددی برای دستیابی به این مجموعه عظیم اطلاعات استفاده می کند.


  ERP منطق دریک نگاه

  سیستم جامع برنامه ریزی منابع سازمانی شرکت شبیه سازان منطق، مجموعه ای از سیستم های مالی، منابع انسانی و امور اداری، بازاریابی و فروش، پشتیبانی و تولید _و نیز برخی از سیستم های خاص سازمان ها_ را مکانیزه می نماید. این نرم افزار می تواند به صورت جامع پاسخ گوی تمامی نیازهای یک سازمان را باشد. 

  این محصول قابلیت ارائه به دو صورت سیستم های جامع و سیستم های مجزا را نیز دارد.


  مهمترین خصوصیات ERP  منطق عبارتند از :

  • یکپارچگی فرایندی، یکپارچگی داده ها، مدیریت یکپارچه انواع پیامک، نامه، ایمیل، فکس، ...

  • جامعیت در اختیار داشتن تمامی سیستم های اصلی مورد نیاز سازمان ها

  • امکان تعریف دسترسی ها تا جزئی ترین حالت ممکن

  • داشبورد های مدیریتی و گزارشات تحلیلی روی تمام سیستم ها


  امکانات نرم افزار  ERP  به شرح ذیل می باشد:

  مقایسه کالا (0)


  نرم افزار جامع ERP منطق (کد 260)
  نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)
  طرف قرارداد با اتاق اصناف البرز عضو سازمان نظام صنفي رايانه اي کشور داراي مجوز از مرکز توسعه و فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال