چاپ بارکد در نرم افزار منطقیکی از ویژگی های جالب و کاربردی نرم افزار حسابداری منطق ،قابلیت چاپ لیبل بارکد توسط نرم افزار میباشد.

در این سیستم کالایی که دارای بارکد نیست و کاربر تمایل دارد که از دستگاه بارکد خوان استفاده نماید، میتواند به وسیله نرم افزر منطق بارکد تعریف نماید و چاپ نیز بگیرد.

با توجه به ویرایش مورد استفاده کاربر، امکانات چاپ بارکد تغییر می یابد.


دو نوع چاپ بارکد وجود دارد :

1)چاپ بارکد تکی : در این حالت میتوان کالایی را انتخاب کرده و به تعداد دلخواه_با قابلیت سفارش سازی توسط کاربر_ بارکد چاپ گرفت. 
2)چاپ بارکد چندتایی : کاربر میتواند چندین کالا را انتخاب نموده و تعداد هر کالا را مشخص نماید تا بارکد های مورد نظر را چاپ بگیرد. تمام آیتم ها قابل سفارش سازی توسط کاربر می باشد.
سیستم یکپارچه منطق امکان چاپ بارکد را در قسمتهای مختلف نرم افزار که مرتبط با کالا می باشد را فراهم می آوردمانند تعریف کالا، زمان ثبت فاکتور خرید، لیست فاکتورها، جابه جایی کالا بین انبارها و ...


خصوصیات

  • سازگاری با تمامی چاپگرهای لیزری، رنگی، سوزنی و رولی
  • امکان قرار دادن بارکد و متن به تعداد دلخواه در یک برچسب
  • امکان چاپ و تنظیم برچسب ها در سطر و ستون های تعیین شده
  • امکان چاپ برچسب های بارکد استاندارد
  • امکان چاپ بارکد از لیست کالاها
  • قابل نصب و اجرا در کلیه ویندوزها
  • پشتیبانی از بارکدهای استاندارد
  • امکان تعیین اندازه، نوع قلم، چینش و … برای متن ها و بارکد
  • دقت فوق العاده بالا در چاپ
  • محیط و راهنمای کاملا فارسی
مقایسه کالا (0)


منطق ویرایش پخش (کد251)

منطق ویرایش پخش (کد251)

مناسب برای شرکت ها و مؤسسات پخشتعریف کالا، حساب های بانکی و طرف حساب به تعداد دلخواه با مشاهده ریز فعالیت های هر کدام مش..

398,000 تومان

منطق ویرایش تولیدی ویژه (کد253)

منطق ویرایش تولیدی ویژه (کد253)

دارای تمام امکانات ویرایش تولیدی جامع (کد252) مناسب برای کارگاه ها و تولیدی های متوسط و بزرگثبت کالاهای تولیدی همراه با تعریف فرمولاسیون دقیق تول..

498,000 تومان

منطق ویرایش بازرگانی (کد254)

منطق ویرایش بازرگانی (کد254)

مناسب برای شرکت ها و مؤسسات پخش و بازرگانیتعریف کالا، حساب های بانکی و طرف حساب به تعداد دلخواه با مشاهده ریز فعالیت های هر ک..

948,000 تومان

منطق ویرایش فروشگاهی ویژه (کد255)

منطق ویرایش فروشگاهی ویژه (کد255)

مناسب برای کسب و کارهای بزرگتعریف کالا، حساب های بانکی و طرف حساب به تعداد دلخواه با مشاهده ریز فعالیت های هر کدام مشاهد..

238,000 تومان

منطق ویرایش بازرگانی تولیدی (کد263)

منطق ویرایش بازرگانی تولیدی (کد263)

دارای تمام امکانات ویرایش های بازرگانی و تولیدی ویژه  (کدهای254 و 253) مناسب برای شرکت های بازرگانی بسیار بزرگامکان بوجود آوردن گزارشات دلخواه به..

1,048,000 تومان

نرم افزار جامع ERP منطق (کد 260)
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
طرف قرارداد با اتاق اصناف البرز عضو سازمان نظام صنفي رايانه اي کشور داراي مجوز از مرکز توسعه و فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال